01.MAYIS.2019 İTİBARİ İLE TÜM SORULARINIZ CEVAPLANMIŞTIR
TÜM SORULARINIZ İÇİN LÜTFEN FORUM KISMINI KULLANINIZ

SORU CEVAP BÖLÜMÜMÜZ TEKRAR AKTİF HALE GELMİŞTİR. SORULARINIZI BEKLİYORUZ.

Apartmanyonetici.com
Info
Basligi Görüntüle
Apartmanyoneticisi » YUKARDAKİ BAŞLIKLARA GİRMEYEN SORULARINIZ » DİĞER SORULARINIZ
 Basligi Yazdir
YENİ YÖNETİCİNİN YAPMASI GEREKENLER..
yababako
Merhaba;Apartmanımıza yönetici seçildim.Ancak daha önce ilgilenmediğim için yapılması gerekenleri bilmiyorum.Daha önce sorulan soru ve cevapları ise farklı farklı dağınık olduğundan tam bilgi alamadım.Yönetici seçilen bir kişinin başından itibaren yapması gerekenlerin ne olduğunu öğrenmek istiyorum.Yönetim planı nedir nasıl yapılır?işletme projesi nedir nasıl yapılır ve bildirim şekilleri nedir?Karar defteri herkes'e imzalattırılmalımıdır?Veya karar defteri,işletme projesi gibi bilgi,belgeler nasıl bildirilir.Bildirilmelimidir?Bildirildiği nesıl tespit edilir?Defter tasdikleri?Bunun gibi yeni başlayanlar için a'dan z'ye bilgi almam mümkün müdür?Tşk.

editor
bahsettiğiniz konular için hazırladığımız al-oku-uygula yöntemlerimiz maalesef yok.

Ancak bir kat mülkiyeti kitabı ediniz. Bu kitapda herşey çok açık ve net yazmaktadır.

Ayrıca sorularınızın büyük kısmını sitemizi incelerseniz göreceksiniz ve size büyük kolaylık sağlayacaktır.
Düzenleyen editor Düzenleme Tarihi: 20-03-2010 16:51

www.apartmanyoneticisi.com
Atlanilacak Forum: