01.MAYIS.2019 İTİBARİ İLE TÜM SORULARINIZ CEVAPLANMIŞTIR
TÜM SORULARINIZ İÇİN LÜTFEN FORUM KISMINI KULLANINIZ

SORU CEVAP BÖLÜMÜMÜZ TEKRAR AKTİF HALE GELMİŞTİR. SORULARINIZI BEKLİYORUZ.

Apartmanyonetici.com
Info
Basligi Görüntüle
 Basligi Yazdir
rogar ile ilğili
hozhan
Merhaba ben adanadan bir apartman yöneticisiyim.bina 30 yıllık Ben 5 ay önce yönetime geldim aidat 30 lira daire saysı 46 sigartalı kapıcımız var ve giderler maalesef fazla ben aidat ödemiyorum hizmet karşılığı olarak böyle geçmişten beri gelmektedir.seçilmemden 3 ay sonra acil olan asansör için ve rogar için yapılması gerekenleri tebliğ etmek için toplantı düzenledim ve bu arda teklif mektuplarını da aldım ve sonuç hiç kimse gelmedi neymiş gelen olmazmış gibi bahanelerle gelinmedi bende projemi kat maliklerine ayrı ayrı sundum imza karşılığında ve ödeme planına uygunluğunu belirtmesini isteyerek , yönetim kararı ile aidatı 40 tl yaptım bunu asansöre ayırdım aylık olarak, rogarda ise A ve B blok olarak komple iptal edilerek yeniden ciddi bir şekilde yapılması gerekmektedir.maaliyet yüksek .Sorum şu bu rogar konusu genel kurul gerekirmi ve oy çokluğumu, oybirliğimi gerekir.şahsım olarak isteyen çoğunlukta ve eski sistem bina içine taşmalar çok oluyor.0 505 376 01 10-hozhan1972@hotmail.com

editor
Binanın bakım onarım ve sağlığından sorumlu yönetici olarak rogar için genel kurul kararına ihtiyaç duymayacağınız kanaatindeyim.

www.apartmanyoneticisi.com
Atlanilacak Forum: